FİRMA PROFİLİ

     Güde Tekstil Kasar, Boya ve Apre Ltd. Şti. 1995 yılında Vakıflar Köyü, Bademlik Mevkii Ulaş / Çorlu’da faaliyete geçmiş olup, kurulduğu günden itibaren üretimde ve hizmette "Müşteri Odaklı" bir firma olmayı amaçlamıştır. Bugün bulunduğu nokta bu ilkenin doğruluğu açısından önemlidir. Güde Tekstil Kasar, Boya ve Apre Ltd. Şti. tüm yatırımlarını ve hizmetlerini sürekli ileriye yönelik yapmakta ve üretimde “kesin müşteri memnuniyeti”ni amaçlamaktadır. Bu hedef doğrultusunda çalışanlarını eğitmekte ve motive etmektedir. İlişkilerde süreklilik ve verimliliğinde bu konudaki başarı ile orantılı olduğunu tüm çalışanlar benimsemiştir.

     Firmamız tekstil sanayi mamullerinin boya, apre ve kasar işlemleri ile uğraşmaktadır. Şirket bu gaye ile her nevi tabii ve suni iplikten yapılmış kumaşların boya, apre, ve kasar işlemlerini yapmaktadır. Firmamız 43.200m² arazi üzerinde 9500m²’si kapalı fabrika binası olmak üzere faaliyetini sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

  • Türk tekstil sanayiinde en kaliteli malı üreten güvenilir firma olmaktır.
  • Fiyat, Kalite ve Müşteri üçgeninde en mükemmel hizmeti vermektir.

VİZYONUMUZ

     Türkiye’de tekstil sanayiinde önde gelen tekstil firmalarından birisi olmak ve müşterilerimize en mükemmel hizmeti vermektir.

 


evasion web design studios 2005©